مشاوره و سفارش

  • ۱۰ منهای چهار =

میز جلومبلی و عسلی

میز جلومبلی مستطیل از مرسوم ترین طرح هاست که تقریبا با هر نوع مبلمانی سِت می شود و فضای بیشتری نیز دارد. میز جلومبلی مربع جمع و جور تر از میز مستطیل است و با انتخاب نوع کشودار این میز، برای منازل کوچک تر، استفاده بهینه ای از فضا خواهید داشت. میز جلومبلی گرد نیز برای فضاهای کوچک مناسب است؛ چراکه تردد را آسان تر کرده و به دلیل گوشه های گرد فضای کمتری را اشغال می کند. همچنین میز گرد به فضا پویایی بیشتری می بخشد و میتواند تبدیل به نقطه کانونی آن مکان شود.

میز تلویزیون

در حال حاضر میز تلویزیون به یک وسیله کاربردی در هر خانه تبدیل شده است. ممکن است که افرادی ال‌سی‌دی منزلشان را به دیوار نصب کنند و به خرید میز تلویزیون توجهی نداشته باشند، معمولا خانواده‌ها ترجیح می‌دهند به دلایل متعددی برای زیبایی‌ بیشتر دکوراسیون منزل، از میز تلویزیون استفاده ‌کنند. در حال حاضر این میز در سبک و طرح‌های مختلفی به بازار ارائه می‌شود.

جاکفشی

کاربرد جاکفشی فقط این نمی‌باشد که چند جفت کفش در آن بگذاریم و زمان نیاز برداریم. بلکه باید جاکفشی فضای مناسب برای نگهداری وسایل جانبی مراقبت از کفش مثل برس، واکس، فرچه و…هم داشته باشد. همچنین باید این قابلیت را داشته باشد که از کفش‌ها در مقابل گرد و غبار، تغییرات دما و نور آفتاب محافظت کند.

آینه و کنسول

در حال حاضر میز تلویزیون به یک وسیله کاربردی در هر خانه تبدیل شده است.

آینه و کنسول امروزه بخشی جدایی ناپدیر از دکوراسیون منازل شده است.

محل قرار گیری آینه و کنسول در منازل،قسمتی جذاب از دکوراسیون داخلی خانه را تشکیل می دهد.

در حال حاضر این میز در سبک و طرح‌های مختلفی به بازار ارائه می‌شود.

چرا ما را انتخاب کنید؟

تامین مستقیم انواع مصنوعات چوبی

ارائه قیمت های رقابتی در بازار

پشتیبانی کامل تا رسیدن بار

ارسال بار به تمامی نقاط کشور

تامین محصول برای صادرات

امکان همکاری با تولیدکنندگان

پل های ارتباطی

شماره ثابت

۰۲۱۶۶۱۴۴۹۶۱

ایمیل

info@yoursite.com

فرم مشاوره و سفارش
  • هشت + ۲ =
Call Now Buttonتماس بگیرید